STANDART PAKET

Daha çok yerel SEO yapılacak firmalar için geçerlidir. Sitenizin SEO kriterleri açısından tüm eksiklerini gideriyoruz.

 • 1-3 Anahtar Kelime 
 • Rekabet Durumu: Düsük
 • Teknik SEO ve Hataları Düzeltme
 • Sektör ve Rakip Analizi
 • İç SEO- İçerik Kontrolleri ve Makale Girişleri
 • Yerel SEO Çalışmaları
 • Yapay Zeka Destekli Çalışma
 • Sözlesme Süresi: En az 3 Ay
 • Trafik ve performans artış garantisi verilir.
 • Tahmini Çalışma Süresi : Aylık 48 saat

12.750 TL+KDV

Projeye göre fiyat değişkenlik gösterebilir.

TEKLİF ALIN
GOLD PAKET

Genel kapsamlı ve ulusal web siteleri için geçerli bir paketimizdir. Sitenizin trafiğini ve performansını arttırıyoruz.

 • 4-6 Anahtar Kelime 
 • Rekabet Durumu: Orta
 • Teknik SEO ve Hataları Düzeltme
 • Sektör ve Rakip Analizi
 • İç SEO- İçerik Kontrolleri ve Makale Girişleri
 • Yapay Zeka Destekli Çalışma
 • Sözlesme Süresi: En az 3 Ay
 • Raporlama: Aylik
 • Trafik ve performans artış garantisi verilir.
 • Tahmini Çalışma Süresi : Aylık 64 saat

15.750 TL+KDV

Projeye göre fiyat değişkenlik gösterebilir.

TEKLİF ALIN
PREMiUM PAKET

Yüksek rekabeti olan kurumsal ve e-ticaret  sitelerinde geçerlidir. SEO ile uçuşa hazır mısınız?

 • E-ticaret siteleri ve yüksek rekabet alanlarında geçerlidir.
 • Rekabet Durumu: Yüksek
 • Teknik SEO ve Hataları Düzeltme
 • Sektör ve Rakip Analizi
 • İç SEO- İçerik Kontrolleri ve Makale Girişleri
 • Resim / Hız Optimizasyonu
 • Aylık Online Toplantı
 • Yapay Zeka Destekli Çalışma
 • Sözleşme Süresi: En az 3 Ay
 • Raporlama: Aylik
 • Trafik ve performans artış garantisi verilir.
 • Tahmini Çalışma Süresi : Aylık 80 saat

18.750 TL+KDV

Projeye göre fiyat değişkenlik gösterebilir.

TEKLİF ALIN

KULLANDIĞIMIZ profesyonel SEO ARAÇLARI

Ücretlere KDV dahil değildir. SEO çalışması sektöre ve rekabete bağlı olmak üzere en az 3-4 ay, yüksek rekabetli sitelerde ise en az 6-8 aylık çalışma neticesinde pozitif katkı gösterir.

SEO HİZMETİMİZDE NELER VAR?

SEO ÇALIŞMALARIMIZDAN SONUÇLAR

REFERANSLARIMIZ

SEO çalışmasında bizi tercih eden firmalarımıza
TEŞEKKÜR EDERİZ

KAMPANYALARIMIZI KAÇIRMAYIN!

istanbul kurumsal seo

İstanbul Seo Ajansı

SEO ajansı bir web sitesinin internet üzerinde daha fazla görünür olmasına yardımcı olur. Doğru yapılan bir SEO ile siteniz aramalarda üst sıralara çıkartılabilir. Böylece aylık olarak aldığınız görüntüleme ve tıklama oranlarında yükselme sağlanabilir. Böylece kurumsal sitenizi daha etkili bir şekilde tanıtmanız mümkündür. Kişisel amaçlarla kurulan bir web sitenin daha fazla ziyaretçiye ulaşması ve reklamlardan maksimum gelir elde etmesi olasıdır. Aynı şekilde e-ticaret siteleri de kazançlarını arttırabilir. Bu bakımdan SEO hizmeti pek çok avantaja sahiptir. Her internet sitesine özel olarak yapılan çalışmalar, internet sitesini daha verimli şekilde kullanmaya olanak tanır. Firmamız SEO konusunda uzman ekipleri ile kısa sürede sizlere en etkili sonuçları teklif etmektedir.

istanbul SEO ajansı

SEO Ajans İstanbul

Web siteleri internetin gelişmesi ile birlikte önemli bir yere ulaşmıştır. Bugün insanlar her konuyu internetten araştırmakta, alışverişlerini de buradan gerçekleştirmektedir. Bu bakımdan gelişmiş çözümler sunmaktadır. Dolayısıyla içerisinde bulunan web siteleri her geçen gün artış göstermektedir. Bir ajansa İstanbul web tasarım yaptırdınız. Ancak bir web sitesine sahip olmak hemen binlerce tıklama ve görüntüleme almanıza olanak tanımaz. İstanbul SEO ajansı bu konuda SEO hizmeti vererek sizlere destek sunmaktadır. Yapılan işlemler ile sitenin internet sitesinde daha fazla görünür olmasına imkan tanınmaktadır.

Daha fazla görünürlük veya tıklanmak demek, daha fazla satış ve daha fazla telefon almak gibi somut anlamlar ifade eder. Bunun için SEO ajans İstanbul doğru bir şekilde seçilmelidir. Yanlış yapılan bir SEO çalışması istediğiniz çalışmaları almanıza olanak tanımaz. Ajansımız web sitenizi özel bir şekilde inceleyerek, sadece sizin sektörünüze ve hedeflediğiniz anahtar kelimelere özel hizmetler sunmaktadır. Çünkü SEO işlemleri kullanıcılara daha fazla görünmek için yapılmaktadır.

İnsanlar arama motorunda bir şey incelerken sıklıkla ilk birkaç sayfasına bakar. Dolayısıyla daha aşağıda yer almak, görüntüleme ve tıklamaların düşmesine sebep olur. Böylece siteniz de istediğiniz sonuçları vermez. SEO ajansı bu konuda yardım ederek, sitenin daha önde olmasına olanak tanır. Ayrıca şu gibi konularda da verileri sağlamaktadır;

 1. Müşterilerin ne kadar satın alım yaptığını görmenize olanak tanır.
 2. Müşterilerin ürünleri sepete alıp almadığını görmenizi sağlar.
 3. Sitenizde bulunan formların doldurulma oranlarını gösterir.
 4. Bir ziyaretçinin sitenizde ne kadar durduğunu görmenizi sağlar. (bounce rate)
 5. Tıklamaların arama motorundan mı yoksa link yönlendirmesinden mi geldiğini anlamanızı sağlar.

Böylece sitenizin daha iyi bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Eğer Türkiye’de veya Türkiye’nin belirli bir bölgesinde, şehrinde tanınmak istiyorsanız (yerel SEO-bölgesel SEO), SEO hizmeti size yardımcı olmaktadır. Eğer doğru bir şekilde yapılırsa şu gibi olumlu yönleri size sunmaktadır;

 1. Kullanıcı tecrübesini arttırmanıza imkan tanır.
 2. Pazar payınızı arttırmanıza olanak tanır.
 3. Mevcut satışların yükselmesine olanak tanır.
 4. Marka farkındalığını geliştirir.
 5. Satış kapatma oranlarını yükseltir.
 6. Arama yoluyla elde edilen ziyaretçiler artar.

Ayrıca SEO ajansı tarafından verilen hizmetler, sitenin güvenilirliğini de olumlu etkiler. Zira Google’un ilk sayfası ile üçüncü sayfasında bulunan bir siteye insanlar aynı şekilde güvenmez. İlk sayfadan itibaren güvenilirlik seviyesi azalır. Bu nedenle görüntüleme ve tıklama oranları da azalır. Dolayısıyla sitenizin daha yukarıda bulunması sitenize daha fazla güvenilmesine olanak tanır. Böylece her ay binlerce ziyaretçi alınması ve verimli reklamların yapılması mümkün hale gelir. Bunun için sadece birlikte çalıştığınız şirketin SEO açısından deneyimli ve güvenilir olarak seçilmesi gerekir.

İstanbul SEO ajansları oldukça fazla olsa da bunların hepsi kalite bakımından aynı değildir. SEO anlaşmalarında performans artışı garantisi veren ve SEO projelerinde oldukça tecrübeli olan firmamıza güvenebilirsiniz. Eğer en iyi çözümleri almak istiyorsanız, firmamız site içi ve site dışı çalışmaları ile verimli sonuçlar almanıza olanak tanır. Böylece internet sitenizin yapısı ve amacı her ne olursa olsun, size  en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

istanbul seo uzmanı

İstanbul Seo Uzmanı

Google SEO hizmeti ürün veya hizmet satışı yapan sitelere satışlarını arttırmasına olanak tanır. Zira yapılan işlemler ile sitenizin daha yukarıda gözlemlenmesi sağlanır. Böylece alacağınız tıklama oranları da artış gösterir. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi tercih eden kişi sayısı da artacaktır. İstanbul SEO danışmanı tarafından verilen bu hizmetler, bu nedenle kurumlar ve e-ticaret firmaları için oldukça avantajlıdır. Satışların yükselmesinin yanı sıra güvenilirliğinizi arttırabilir, hedef kitlenizi daha geniş tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra marka bilinirliğinizi de arttırabilirsiniz. Eğer markanızı yeni bir şekilde oluşturmuşsanız, dijital sistemler sayesinde bilinirliğinizi de en kısa sürede verimli bir şekilde arttırmanız mümkündür. Çünkü internet 7/24 kullanılmaktadır.

Sadece bilgisayarlardan değil akıllı telefonlardan da kullanılmaktadır. Dolayısıyla internet sitenizin daha üst sıralarda bulunması sizi daha fazla kişinin tanıyacağı anlamına gelir. Böylece güvenilir, kaliteli bir firma/site olduğunuz düşünülebilir. Doğru yapılan bir SEO hizmeti bu nedenle oldukça önemlidir. İnsanlar sizin binlerce site arasından kendini göstermeyi başarmış bir site olduğunuzu düşünür. Eğer bir firmanız varsa ya da e-ticaret sitesi işletiyorsanız, bu hizmetler sayesinde kurumunuzu/platformunuzu daha fazla ileriye götürebilirsiniz. SEO ile dijital sistemlerden daha iyi bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bir blog ya da haber sitesiyseniz aylık olarak aldığınız ziyaretçi sayısını maksimum tutabilirsiniz. SEO ajansı bu bakımdan size avantajlı çözümler sunmaktadır. Bu işlemler site içi ve dışı olarak iki koldan yapılmaktadır. Site içi SEO çalışması,

 1. Mobil Sürümün Olması (Responsive mod),
 2. Bozuk Bağlantılar,
 3. txt Dosyası Oluşturma,
 4. Sitemap Hazırlama,
 5. Anlamlı URL’lerin Oluşturulması,
 6. Ürün Açıklamalarının Girilmesi,
 7. Görsellerin Kullanılması,
 8. Görseller İçin Hız Optimizasyonu
 9. Yerel SEO Çalışmaları,
 10. Site Hızının Arttırılması,
 11. Başlık ve Alt Başlıkları Düzenlenmesi,
 12. Doğru Bir Dil Kullanılması,
 13. Anahtar Kelime Kullanılması,
 14. Site İçi Yönlendirme Linkleri,
 15. Sitenin Güncel Olması,

gibi başlıklar hakkında yapılmaktadır. Ancak site içi SEO hizmetini her site için özel sunmaktayız. Bu konuda ezbere bir yöntem olmamakla birlikte, her sektöre göre SEO yaparken sektörün kendi içinde doğrularının olduğunu unutmamak gerek. Sizinle yaptığımız anlaşmadan sonra ilk olarak site incelenmekte ve başlangıç SEO raporu sunulmakta ve sitenin SEO eksikleri ayrıntılı bir biçimde tespit edilmektedir. Ardından da bunların kapatılmasına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. İstanbul SEO danışmanı olarak firmamız SEO hizmeti konusunda en uygun ve avantajlı hizmetler vermektedir. Sektörünüze uygun çözümler için bizimle telefon veya form yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

seo firmaları istanbul

SEO Hizmetleri İstanbul

İstanbul SEO hizmetleri her firmaya özel bir şekilde sunulmaktadır. Bu bakımdan ilk olarak kişilerin SEO ajansı ile iletişime geçmesi gerekir. Ardından görüşme yapılarak ne istendiği ve ne hedeflendiği ele alınmaktadır. Bundan sonra da site ayrıntılı bir şekilde incelenerek, eksikleri ve artıları incelenmektedir. Bunlar müşteriler ile paylaşıldıktan sonra anlaşma sağlanırsa ekiplere ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Bundan sonra çalışmalar da eksiklerin tamamlanması yönünde yapılmaktadır.

Hangi sektörler SEO hizmeti almalıdır ?  diye çok merak edilen soruya ise kısaca şöyle cevap verilmektedir. Aslında hemen hemen her sektörün öne çıkması için, rakiplerinden sıyrılması için SEO hizmeti alması gerekmektedir. Hizmet sektörü, e-ticaret sektörü müşterilerine daha hızlı ulaşmaları için mutlaka SEO hizmeti almalıdır. 

SEO hizmeti sunarken size birtakım detaylardan bahsedelim. Eğer sitenin hızı düşükse bunu arttırmak için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bunun için ilk olarak kod yapısı incelenmekte, daha sade ve düzenli bir yapıya getirilmektedir. Bu durum yüklenme hızını da olumlu bir şekilde etkilemektedir. Bunun dışında sitenin içinde kurulu eklentiler de incelenmekte, bunlardan çok kullanılmayanları, gereksiz olanları kaldırılmaktadır.

SEO hizmeti ile böylece sitenin daha hızlı yüklenmesi sağlanabilir. Eğer <Hx> başlıklar düzensiz bir şekilde yerleştirilmişse bu konuda da düzenlemeler yapılmaktadır. Böylece hem arama motorunun daha iyi fark etmesi sağlanması sağlanmakta hem de insanların daha iyi okumasına olanak tanınmaktadır. Bu kapsamda birinci başlıklar H1 olarak ayarlanmak, ikinci başlıklar H2 olarak ayarlanır. Eğer bir alt başlığın da altında ek başlık oluşturulacaksa H3 kullanılmaktadır.

İstanbul kurumsal SEO yaparken böyle bir düzen benimsenmesi hem algoritma tarafından daha iyi fark edilmeyi hem de okuyucuların daha iyi anlamasını sağlamaktadır. SEO ajansı site içerisinde yazılım dilinde hatalar tespit etmişse bunun düzenlenmesi için yazılım ekibine de bilgi vermekte ve onlardan destek istemektedir. Ayrıca sitede bulunan içerikte dil ne olursa olsun kelime ve gramer hataları, daha düşük sıralama almanıza neden olur.  Yapılan düzenlemeler ile daha iyi sıralamaların elde edilmesi mümkündür.

İstanbul kurumsal SEO danışmanlığı yaparken aynı zamanda anahtar kelime kullanımı da gerçekleştirilmektedir. Söz konusu kelimeler, insanlar tarafından en fazla araştırılan kelimeleri kapsamaktadır. Anahtar kelime stratejisi sağlam bir şekilde oluşturulmaktadır. Anahtar kelime yamyamlığı oluşturulmaması için geçmiş içerikler özenle taranmaktadır. (Keyword Cannibalization) Bunların doğru bir şekilde kullanılması, sıralamayı oldukça etkiler. Ancak seçilen anahtar kelimelerin doğru bir şekilde kullanılması gerekir. Hatalı kullanım sitelere herhangi bir fayda getirmemektedir. Dolayısıyla İstanbul SEO danışmanlık hizmeti doğru bir şekilde alınırsa size en iyi sonuçları getirebilir. Firmamız bu ve diğer SEO çalışmaları ile sitenizi dijital ortamlarda daha iyi sıralamanıza olanak tanımaktadır. SEO konusunda deneyimli ekiplerimiz ile en iyi SEO hizmeti sunmaktayız. Hızlı sonuç almanın yolu SEO hizmeti almaktan geçer. Sitenize özel SEO çözümlerimiz için bizimle telefon veya form yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul SEO Firmaları

SEO ajansımız tarafından sunulan hizmetler, her siteye özel şekilde sunulmaktadır. Verilen özel hizmetler sayesinde daha iyi sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu kapsamda SEO firmaları İstanbul, URL adreslerine yönelik çalışmalar da yapmaktadır. URL adresinin doğru bir şekilde oluşturulması, Google SEO için oldukça önemli bir başlıktır. Anlaşılabilir ve içerisinde anahtar kelime geçen bir URL, aldığınız sıralamanın artmasına olanak tanır. İnternet sitelerinde bulunan URL adresleri özenle hazırlanmaktadır. Otomatik olarak hazırlandığında uzun ve anlamsız olduğu için SEO konusunda yardımcı olmaz. Tüm bunların yanı sıra İstanbul SEO şirketleri arasında firmamız ürün açıklamaları ile ilgili çözümler de sunmaktadır. Bunlar e-ticaret kurulumu sitelerine özel olarak sunulmaktadır.

Ürünlerin açıklamalarının ve kategori sayfalarının doğru bir şekilde oluşturulması, daha iyi satışlar almanıza olanak tanır. Çünkü insanlar her zaman bir şey satın almadan önce bunun nasıl kullanıldığını ve artılarını öğrenmek ister. Firmamız bu konuda size özel çözüm önerileri sunmaktadır. İstanbul kurumsal SEO çalışması yaparken görseller de dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur.

SEO ajansı olarak firmamız site içinde ve tüm yazılarda uygun ve alakalı görselleri verimli bir şekilde kullanmaktadır. Ayrıca görsellerin boyutu optimize edilerek en uygun çözümler sunulmaktadır. Tüm bunları SEO kurallarına göre yaparak, en iyi sonuçları almanız sağlanır. Doğru çözünürlükte kullanılan görseller ile sitenizin arama motorunda daha iyi listelenmesine imkan tanınmaktadır. Böylece en verimli çözümler elde edilebilmektedir. İstanbul SEO firması hizmeti olarak firmamız, tüm bu işlemleri profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Eğer SEO çalışması doğru ve ayrıntılı yapılırsa, bir internet sitesi daha iyi sonuçlar elde edebilir. Yapılan işlemler sadece bunlarla da sınırlı değildir. SEO firmaları İstanbul içinde şirketimiz site içi yönlendirme linklerini de doğru bir şekilde hazırlamakta ve kullanmaktadır. CTA dediğimiz eyleme geçirici mesajlarla ziyaretçi en doğru hedefe kısa yoldan yönlendirilir.

Doğru bir şekilde verilen site içi linkler, insanları farklı sayfalara yönlendirmenize olanak sunar. Böylece insanlar sitenizde daha fazla kalabilir. Örneğin otomotiv üzerine hizmet veriyorsanız ve blog yazıları da paylaşıyorsanız, her yazıda farklı ve ilgili bir yazınıza link vermek insanların buraya da geçmesine olanak tanır. Böylece site içinde dolaşımla, oturum sayısı ve ziyaret süresi artar.

Site içi SEO kadar, site dışı SEO da çok önemlidir. Tüm site içi SEO çalışmaları bitirildikten sonra, sıralamalarda daha da yükselme adına güvenilir backlink çalışmaları yapılır. Sektörünüze uygun toxic olmayan sitelerden uygun backlink, tanıtım ve pazarlama çalışmaları yapılarak sıralamalarda daha da yüksek noktalar hedeflenir. Her siteden alınan backlink faydalı değildir. Bu hususta profesyonel ve deneyimlere dayalı olarak firmamızca backlink stratejileri uygulanmaktadır.

Tüm bunlar sayesinde firmamız, size İstanbul’un en iyi SEO firması olarak hizmet vermektedir. İstanbul’un en iyi SEO ajansıyla tanışmak çok kolay. Size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul SEO Fiyatları

SEO hizmeti fiyat ne kadar? SEO çalışmaları bir internet sitesine daha iyi listeleme alması için verilmektedir. Site içi ve site dışı kapsamda yapılan bu çalışmalar oldukça ayrıntılıdır. Bunlar her ne kadar başlık olarak belirli standartlara sahip olsa da hangi sitede ne yapıldığı değişkenlik gösterir. Çünkü her sitenin artısı ve eksisi farklı yönlerdedir. SEO hizmetini verirken bunlar incelenmekte, ortaya çıkan sonuca göre hareket edilmektedir. Dolayısıyla fiyatlar da buna bağlı bir şekilde değişkenlik göstermektedir.

Müşteriler iletişime geçtikten sonra ilgili site öğrenilmekte ve gerekli incelemeler yapılmaktadır. Bundan sonra elde edilen sonuçlara göre , o siteye SEO hizmeti için tahmini bir mesai süresi ön görülmekte, diğer giderlerle birlikte SEO hizmeti fiyatı gibi bir rakam belirlemesi de yapılmaktadır. Bunun sunulmasının ardından kabul edilirse sözleşme imzalanmakta, hizmet de böylece başlamaktadır. Eğer en iyi ücrete SEO hizmeti almak istiyorsanız, firmamız size en iyi çözümleri teklif etmektedir.

SEO hizmeti vereceğimiz firmalarla yaptığımız sözleşme esaslarına göre, gerekirse gizlilik kararı alarak SEO hizmeti verdiğimizi 3.kişi veya kurumlara karşı gizlemekteyiz. Böylelikle SEO hizmeti verdiğimiz kurumun saygınlığını da korumaktayız. SEO üzerine yetenekli ve bilgili ekiplere sahip olan firmamız, bugüne kadar çok sayıda başarılı çalışmanın altına imzasını atmıştır. Firmaların daha iyi sıralama almasını kurumsal bir başarı olarak gören firmamız, en iyi sonuçları elde etmek için verimli çalışmalar yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız kalite ile uygun fiyatları birleştirerek çözümler sunmaktadır. Hem site içi hem de site dışı çalışmalarımız ekonomik seçeneklere sahiptir ve her bir siteye özel şekilde sunulur. Böylece firmaların dijital platformları daha iyi bir şekilde kullanmalarına olanak tanır.  Eğer hemen iletişime geçerseniz, size özel tekliflerimizi sunacağız.