Eyüpsultan web tasarım yapan firma

ORJİNAL BİLİŞİM WEB TASARIM YAPAN FİRMA –
0 552 798 84 86


Eyüpsultan web tasarım yapan firma mı arıyorsunuz? Orjinal Bilişim olarak, firmanızın tüm işlerini internete taşıyıp, işletmenizi dünyaya açarak hem işletmenizi büyütüyoruz hem de sizin için reklam yapıyoruz.

Orjinal Bilişimle bir marka olmaya veya markanızı büyütmeye ne dersiniz?
 
Bizimle iletişime geçip, Orjinal Bilişimin sektörel tecrübesinden faydalanın. 
 

ORJİNAL BİLİŞİM HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Web Sayfası Tasarımı
Sektörünüze Özel Sayfa Tasarımı
e-Ticaret Sitesi Tasarımı
Google SEO Çalışması
Sosyal Medya Yönetimi
Post Tasarımı
Logo Tasarımı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Google Reklam Yönetimi
Facebook-Instagram Business Reklam Yönetimi

ORJİNAL BİLİŞİMEyüpsultan WEB TASARIM YAPAN FİRMA –
0 552 798 84 86

WEB TASARIM PAKETİNDE NELER VAR?

KURUMSAL WEB SAYFASI: Sizin kurumunuzun kimliğini yansıtan size özel web siteleri tasarlıyoruz. Ayrıca bunu sosyal medya ile destekliyoruz.

Responsive Tasarım: Web sitenizin tüm farklı cihaz ve ekranlarda görüntülenebilmesi ve işlem yapılabilmesi için düzenleyen bir tasarım tekniğidir. Size mobil ve tablet uyumlu web tasarım yapıyoruz.
 
SEO Altyapılı: Web tasarımınızı, Google SEO altyapılı WordPress üzerinden yapıyoruz. Firmanıza uygun orjinal temalar seçiyoruz. SEO altyapısı, sitenizin popülaritesini arttırıyor.
 
Size Özel Tasarım: Siz nasıl isterseniz, isteğinize uygun tasarımlar yapıyoruz. Temasından, rengine, logosundan, başlıklarına kadar her şey sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanıyor.
 
Özgün LOGO: Size uygun profesyonel logolar oluşturuyoruz. Logo tasarımı ayrı bir hizmet olsa da grafikerlerimizle size bu imkanı sağlıyoruz ve kurumunuzun kimliğine uygun logolar yapıyoruz.
 
Kurumsal E-mail: Kurumunuzun kurumsal kimliğini yansıtan info@websiteniz.com şeklinde e-mail hesapları açıyoruz.

GOOGLE SEO YAPALIM, TELEFONLARINIZ SUSMASIN

Sizi Google 1.sayfaya taşıyalım. İşleriniz %100 artsın, işletmeniz büyüsün.
İÇ SEO: Kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Sitenize iç SEO yapıyoruz.
 
DIŞ SEO: Site dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bir hayli hassas ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.
 
BACKLINK: Google tarafından güvenli ve popüler olan bir site, kendi sitesinde sizin sitenizi tavsiye ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır.
 
Rakip Analizi: Rakiplerinizin kimlerden bağlantı aldıklarını görebileceksiniz. Rekabet ettiğiniz kişileri analiz etmek çok önemlidir. Aslında bu kısım bize yol haritası konusunda da yardımcı olacaktır.
 
İçerik Analizi: İçeriğiniz orijinal, yararlı ve bilgilendirici mi? Anahtar kelimenizin başlıkta, meta açıklamada, ilk birkaç cümlede ve son cümlede olup olmamasıyla alakalı kriterleri içerir.
 
Anahtar Kelime Analizi: Trafiğinizin çoğunu hangi anahtar kelimeler üretiyor ? Anahtar kelime analizi ile hangi kelimelere odaklanmanız gerektiğini, hangi sayfaları optimize etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Siz de sitenize SEO yaptırarak, Google 1.sayfada yer alarak işletmenizi büyütmek ister misiniz?

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ PAKETLERİMİZ

Post Tasarımı: Ürünleriniz / içerikleriniz ne kadar değerli olursa olsun, eğer iyi bir tasarımla sunamıyorsanız dikkat çekmeyecektir. Dikkat çeken tasarımlar yapmalısınız.
 
Story Tasarımı: Paylaşacağınız storylerle sürekli güncel kalmak ister misiniz? Bu güncelliği yakalamak kolay değil. Orjinal story tasarımları ile her zaman en başta siz olun. 
 
Hashtagh Yönetimi: Paylaşımlarınızı takipçilerinizden daha fazla kişinin görmesini, keşfete düşerek bir anda milyonlara hitap edebilmeyi ister misiniz?
 
Reklam Yönetimi: Reklam veriyorum ama yine de satış/ etkileşim olmuyor diyenlerden misiniz? O zaman reklam yönetimi ve istatistiklere dair çok şey öğrenmelisiniz.
 
Business Hesap: Business hesap üzerinden sosyal medya adreslerinizi birbirine bağlayın ve tek hesaptan yönetin. Geri dönüşü olmayan hatalar hesabınızı kilitlemesin. Reklam yönetimi uzmanlık gerektirir. Orjinal Biiişim olarak sizin reklamlarınızı yönetelim.
 
Sizin Eyüpsultan web tasarım yapan firma arayışınıza uygun çözümler üretiyoruz. 

Orjinal Bilişim olarak ister size kurumsal web sitesi tasarlayalım,ister sizin mevcut sitenize SEO yapalım,ister sosyal medya yönetiminizi yapalım.

Orjinal Bilişim size çok yakın.
Arayın görüşelim.
Size uygun çözümler üretelim
0 552 798 84 86

Web adresimiz: www.orjinalbilisim.com
Tel: 0 552 798 84 86
Hemen Ara